top of page

3 pomysły na wyjątkowy prezent dla nauczyciela, który ma już dość kwiatów.
Powiedzmy sobie szczerze - nauczyciel dostaje zazwyczaj kwiatki. I nie ma w tym nic złego. Ale jeśli dostaje bukiety za każdym razem, od każdego i to dwa razy w roku: w Dzień Nauczyciela i na koniec roku szkolengo, no to wieje nudą!

Nauczyciel też człowiek i chiałby dostać jakiś ładny prezent. Zobacz 3 propozycje prezentów, w których Twój nauczyciel się rozkocha.


1. Zestaw: uspokojenie i koncentracja

Po długim dniu w szkole wśród zgiełku, hałasu nie ma lepszego relaksu niż ciela herbatka i zapach kojącej świecy, która sprzyja wyciszeniu i uspokaja. Świeca naturalna z wosku sojowego Calm zawiera w sobie mieszankę olejków z:

  • lawendy

  • bergamotki

  • jabłka

Druga świeca w zestawie to najlepsza mieszanka zapachowa wspomagająca koncentację. Gdy trzeba sparwdzać klasówki i pracowac w domu, możma ta prace umilić sobie ciepło palącą się swiecą. Świeca Focus powstała na bazie olejków z :

  • rozmarynu

  • pomarańczy

  • cytryny

  • miętyPersonalizacja! Użyj imienia i stwórz oryginalne życzenia


Personalizowane świece naturalne
Personalizowant prezent - indywidualne życzenia

Prezent bedzie jeszcze bardziej wyjątkowy i osobisty jeśli go spersonalizujesz. Warto wymienić imię osoby dla której jest prezent oraz stworzyć oryginalne żeczenia oraz podpisać kto jest ich autorem.


2. Miłego Dnia!


Miło jest się budzić i widzieć, że ktoś życzy Ci miłego i udanego dnia. Tak własnie będzie czuł sie Twoj nauczyciel jesli podarujesz mu świecę z taka właśnie afirmacją "Miłego Dnia!".

Od razu wstaje sie lżej, chetniej idzie się do szkoły i pamięta od kogo się ją dostało:)

Dodatkowo jeśli wiesz jakie zapachy lubi Twój nauczyciel, świece Miłego Dnia można spersonalizować właśnie ulubionym zapachem. Nasz ranking zapachów świeć znajdziesz tutaj
3. Personalizuj jeszcze mocniej, czyli zachwycaj!

Jak zuepłnie zachwycić twojego nauczyciela? Sperosnlizuj świecę w nieoczywisty sposob. Kto nie chcialby dostać świecy naturalnej, ktora ładnie wyglada, pachnie, że aż nie można się od niej oderwać, a do tego imię nauczyciela, pojawiło się na samej górze i stopi sie jak cała świeca. Whoow! Zachwyt gwarantowany!21 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page