top of page

3 pomysły na pachnący prezent dla Babci | wybrane i zatwierdzone przez Babcie


Dzień Babci tuż, tuż - dlatego podpowiadamy jakie świece naturalne oraz zapachy najlepiej sprawdzą się w roli prezentu dla ukochanej Babuni. Zapytaliśmy kilkanaście Babć o ich opinię i oto wynik naszego małego badania.


Miejsce 3 - Świeca naturalna Prowansja | lawenda z wanilią francuskąO ile sama lawenda ma swoich zagorzałych zwolenników jak i przeciwników - to o tyle lawenda z dodatkiem francuskiej wanilii jest zapachem naprawdę wyjątkowym i dającym się lubić praktycznie każdemu. Babcią oprócz wyjątkowego i dość delikatnego zapachu podobała się także naturalna lawenda, która znalazła się na wierzchu świecy.


Miejsce 2 - Konfitura Babci


"Ach jak wspaniale jest dostać konfiturę od wnuka, która w dodatku tak wspaniale pachnie" - powiedziała nam jedna z rozmówczyń. "Wygląda jak prawdziwa konfitura. Dziadek mógłby się pomylić i ją zjeść" - dodała inna, śmiejąc się.

Babciom konfitura pachnąca wiśnią, truskawką i palonym cukrem naprawdę przypadła do gustu.


Miejsce 1 - Świeca naturalna Najlepsza BabciaNumer 1 w rankingu naszych świec wybieranych przez Babcie zdobyła największa propozycja "Najlepsza Babcia na świece" . I choć Dzień Babci obchodzimy dopiero 21 stycznia to warto ją zamówić jak najszybciej, aby zdążyć z przygotowaniem indywidualnej, spersonalizowanej etykiety, na której możesz umieścić swoje życzenia, lub skorzystać z naszej propozycji tylko dodając imiona.


Najlepsza Babcia pachnie jaśminem i żurawiną - to przepiękny zapach i wiele godzin pachnącej przyjemności wolnej od alergenów i szkodliwych substancji, co w przypadku seniorów ma szczególne znaczenie.


"Piękny ten zapach i kwiaty, opakowanie też mi się bardzo podoba" - powiedziała jedna z Pań.


63 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page